Opinie

Przekazywanie kluczyka do autaSkorzystałeś z naszych usług? Zostaw opinię, aby inni mogli poznać Twoje zdanie.
Zachęcamy do zapoznania się z oceną naszej szkoły.

Uśmiechnięta kobieta za kierownicą

Anonimowy mężczyznaOskar Walentowicz

19.06.2024

Polecam tę szkołę nauki jazdy. Kurs odbył się szybko i sprawnie. Wiedza przez instruktorów została przekazana bardzo rzetelnie dzięki czemu zdanie egzaminu było tylko formalnością

Anonimowy mężczyznaZaskroniec

19.06.2024

Bardzo polecam zdawałem kategorię A2 i udało się zdać za pierwszym razem dzieki bardzo dobremu przygotowaniu jak i dużej wiedzy ze strony Pana Waldemara. Jeszcze raz dziękuję za idealne przygotowanie mnie do egzaminu dzięki czemu czułem się pewnie na egzaminie. Z przykrością polecam

Anonimowy mężczyznaMarcin Skrzyński

19.06.2024

Robiłem kat.A . Bardzo dobrze wszystko wytłumaczone . Zdane na pierwszym razem .

Anonimowy mężczyznaWiktoria Błauciak

19.06.2024

polecam wszystkim

Anonimowy mężczyznaDawid Skrobisz

19.06.2024

Bardzo polecam ta szkole jazdy. Wyrozumiali i życzliwi instruktorzy. Ogrom wiedzy w pełni przekazane. Nazwa "Auto luz" pasuje do stylu przekazywania wiedzy która swoją drogą jest ogromna. Szczegolne podziękowania dla pani Gosi i Agnieszki za cierpliwość.

Anonimowy mężczyznaHati Pl

19.06.2024

Bardzo dobra nauka jazdy. Wspaniały nauczyciele z żoną pana Waldemara na czele.

Anonimowy mężczyznaJulia Abraś

19.06.2024

bardzo polecam! świetne przygotowanie do egzaminu, a atmosfera super :)

Anonimowy mężczyznaRafał A

15.04.2024

Szkołę Pana Waldka i Pani Gosi szczerze polecam. Syn zmienił szkołę nauki jazdy po nie udanych kilku egzaminach na szkołę Pana Waldka, po kilku lekcjach i fachowych, rzeczowych poradach, poprawkach niedoróbek poprzedniej szkoły syn zdał za 1 razem. Chcesz się nauczyć jeździć, nabrać wiedzy jak jeździć to pędź do szkoły Pana Waldka i Pani Gosi.

Yevhen Vakulenko

11.04.2024

Dobra szkoła jazdy. Cena odpowiada jakości. Serdeczne podziękowania dla Pani Goshy za nauczanie, doskonałe i dokładne przedstawienie informacji oraz skrupulatne wytłumaczenie najdrobniejszych szczegółów. Odbierają Cię prosto z domu i przywożą z powrotem. Tylko kilka razy wziąłem dodatkowe godziny. Najpierw zdałem testy (pierwszy raz pomogły mi zapisać), potem odbyłem praktykę na prawo jazdy na mechaniky. Uważam co w Kostrzyne nad Odrą to jest jedną z najwygodniejszych szkół nauki jazdy.

Jakub Grześkowiak

10.04.2024

Bardzo polecam. Prawko zrobione w naprawdę szybkim tempie, a co najważniejsze w fantastycznej i bezstresowej atmosferze. Widać, że Pani Gosia i Pan Waldek są właściwymi osobami na właściwym miejscu oraz wkładają kawał serducha w przygotowanie. Nie skłamie pisząc, że będzie mi brakowało tych jazd. Pani Gosiu jeszcze raz bardzo dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i przygotowanie do egzaminu, bo bez Pani byłoby ciężko.

Adrian Urman

09.04.2024

Profesjonale podejście do tematu, otwarci na pytania i pomoc, bardzo dobra atmosfera i zaangażowanie na najwyższym poziomie.
Z całego serca pragnę polecić Panią Małgosię i Pana Waldemara!

Jazzmatalex

07.04.2024

Jestem mega zadowolony. Profesjonalnie jesli trzeba to i szybko zdane prawko. Nawet nietryb sie nauczy. Polecam.

Anonimowa kobietaMariola Lepczyńska

07.04.2024

Serdecznie polecam naukę jazdy u pana Waldemara😊. Bardzo miła atmosfera, bez stresu, Pan waldemar ma dużo cierpliwości 🙂dziękuję za wszystko.

Anonimowa kobietaKlaudia Wozniakowska

5.04.2024

Bardzo polecam. Super atmosfera. Pan Waldemar, jak i pani Gosia są bardzo wyrozumiali, pomocni i widać że lubią swoją pracę. Do egzaminu czułam się bardzo przygotowana za co bardzo dziękuję. Będę dobrze wspominać wszystkie jazdy 😊.

Anonimowa kobietaAgata Czerwinska

02.04.2024

Polecam z całego serca, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Ogromna cierpliwość do kursanta. Przemiła atmosfera.😀😀 .

Anonimowa kobietaMonika Dąbrowska

15.03.2024

POLECAM..👍..zdane za 1 podejściem.😜 Mega ogrom cierpliwości.😁.dużo tłumaczenia.🤪.dużo zrozumienia..🤔👏odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu.👍.jeżeli ktoś szuka Szkoły która zaoferuje naprawdę dobre podejście do Kursanta to tylko Tuuu.Daje nawet 6⭐⭐⭐⭐⭐⭐.

Anonimowa kobietaJoanna Rosik

11.03.2024

Gorąco polecam . Pan Waldemar to osoba z ogromnym pokładem cierpliwości oraz ogromną wiedzą. Wszystkie przekazane informacje odbywały się bez stresowo. Atmosfera w aucie na Luzie 😁.Jeszcze raz Dziękuję 😊 .

Marcel Sobczyński

09.03.2024

Świetna szkoła jazdy, super instruktorzy, miła atmosfera i egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam .

Anonimowa kobietaOliwia

08.03.2024

Serdecznie polecam naukę jazdy u pana Waldemara😊. Bardzo miła atmosfera, bez stresu, dobre przygotowanie do egzaminu.

SnowWolf

06.03.2024

Polecam Pana Waldka, bardzo dobry instruktor kurs przebiegł szybko i sprawnie, zdane za 1 razem 😊.

Kacper

05.03.2024

Bardzo fajna szkoła, polecam dla każdego, fajna atmosfera i bardzo dużo uczą.

Anonimowa kobietaJoanna Brudnowska

09.02.2024

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do kursanta najlepsza szkoła jazdy gorąco polecam.

Anonimowa kobietaAlicja Kawczyńska

07.02.2024

Z całego serca polecam .Super podejście do kursanta , przemiła atmosfera , zero stresu .Pan instruktor to człowiek z ogromną wiedzą i cierpliwością . Polecam !!!🙂.

Anonimowa kobietaDaria Pokora

07.02.2024

Serdecznie polecam.

vSxolar

04.02.2024

Polecam, egzaminy zdane za 1 razem. Miła atmosfera, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Bez stresowa szkoła jazdy. Pozdrawiam Marcel.

Anonimowa kobietaAneta Kolmajer

10.01.2024

Bardzo dziękuję Panu Waldemarowi za cierpliwość do mojej osoby i udało się mam upragnione prawo jazdy pozdrawiam😘😊😉.

Michał Orłowski

28.12.2023

Szczerze polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy to profesjonaliści, są naprawdę pomocni, a cały proces nauki był efektowny i bezstresowy.

DIANA MATSEDONSKA

15.12.2023

Bardzo polecam naukę jazdy u Pana Waldemara. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu. Pan Waldemar jest uprzejmy, cierpliwy i wyrozumiały , spokojnie tłumaczy jak czegoś nie zrozumiesz.

Wiktoria Stojanowska

15.12.2023

Pan Waldemar bardzo miły i pomocny. Konkretnie i zrozumiałe tłumaczy, da się zrozumieć praktycznie od razu. Egzamin zdany za pierwszym razem bezbłędnie. Dziękuję za współpracę! :)

Anonimowa kobietaNatalia Faryńska

14.12.2023

Pan Waldek jest najlepszy! Mi się dziś udało zdać właśnie. Z całego serca mogę polecić tę szkołę nauki jazdy. :) Pozdrawiam :)

Filip Szymański

14.12.2023

Bardzo dobra szkoła, super instruktorzy, miła atmosfera i egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam

Anonimowa kobietaKlaudia Kokoszko

8.12.2023

Bardzo polecam. Spokojne jazdy bez stresu , dużo Pani Pacewicz tłumaczy jak czegoś się nie rozumie wystarczy powiedzieć ,pomoże i pokaże zrozumieć . Bardzo dziękuję za profesjonalną pomoc w nauce jazdy i cierpliwość do mnie 😅 było bardzo miło i dużo się nauczyłam dzięki Pani.

Anonimowa kobietaMarcelina Bała

30.11.2023

Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej szkoły jazdy. Instruktor jest cierpliwy i kompetentny, a atmosfera jest przyjazna. Polecam

Anonimowa kobietaKamila Pawlak

30.11.2023

Gorąco polecam. Pan Waldemar to osoba z ogromnym pokładem cierpliwości, uprzejmości oraz ogromną wiedzą. Wszystkie przekazane informacje odbywały się bez stresowo. Atmosfera w aucie na Luzie 😛bez zbędnych spin czy niepotrzebnych komentarzy. Jestem świeżo po zdanym egzaminie i mogę z całym sercem powiedzieć że Pan Waldemar dobrze przygotowuje do egzaminów.
Życzę szkole powodzenia oraz dużo kursantów z pozytywnym nastawieniem🤗
Panie Waldemarze dziękuję za ten ogrom cierpliwości oraz bardzo dobre przygotowanie do Egzaminów.

Anonimowa kobietaKornelia Siwiec

29.11.2023

Polecam. Dobrze zostałam przygotowana do egzaminu. Jeździłam i z Panem Waldkiem i Panią Małgosią. Dobry kontakt z instruktorami i dobrze tłumaczą.

Funne V3

28.11.2023

Serdecznie polecam Bezproblemowe przygotowanie do egzaminu, wszystko dobrze objaśnione i w dodatku bardzo miły nauczyciel

Piotrek Krzysztofiak

28.11.2023

Najlepsza szkoła jazdy instruktorzy profesjonalni, cierpliwi i wszystko dobrze wytłumaczą.Teorię i praktykę zdałem za pierwszym razem. Polecam

Anonimowa kobietaweronika

29.10.2023

polecam, zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu! bardzo miła atmosfera, zero stresu, przez co jazdy były bardzo przyjemne. Pan Waldemar ma super podejście i bardzo dobrze uczy

Anonimowa kobietaKamila

29.10.2023

Świetna robota tutaj mnie nauczyli po 10 godzinach więcej niz w poprzedniej szkole . Zdałam bez problemów bardzo polecam.

Bartosz Kazimierczuk

28.10.2023

Polecam bardzo. Mili ludzie. Prawo jazdy kat b zdane za pierwszym.

Grzegorz Birger

26.10.2023

Miło się jeździło z panem Waldkiem i panią Gosią. Na prawdę polecam

kruku956

01.10.2023

Gorąco polecam Pana Waldemara. Super atmosfera, żadnych problemów z umówieniem się na jazdy, wszystko jasno wytłumaczone, kat. A zdana za pierwszym

Bohdan Timoshchenko

26.09.2023

Велике дякую за курс! Професіоналізм від інструкторів і завжди позитивна атмосфера за кермом. З першого разу позитивний результат😀 Рекомендую👍

Przemysław

25.09.2023

Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, darmowa apka do nauki.wszystko na spokojnie tłumaczone.
bez jakichś nerwów czy krzyków 😊😉
Polecam💪🏻 jak mi zabiorą prawko przyjdę kolejny raz 😂

Mateusz

20.09.2023

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu kat. A2 oraz spokojna atmosfera pozwoliły na zdanie egzaminu bez żadnego stresu.
Bardzo polecam😎…

Anonimowa kobietaKatarzyna

06.09.2023

Bardzo dobra, profesjonalna nauka jazdy. Instruktor Pan Waldemar indywidualnie podchodzi do każdego kursanta, jak coś potrzebowałam, to zaraz załatwiał. Poza tym dużo tłumaczy, dzięki czemu nie jeżdżę na pamięć, tylko rozumiem dlaczego, co i jak. Egzamin zdany za pierwszym razem:) polecam!

Mikołaj Domaradzki

03.09.2023

Zrobiłem już 3 kategorie. Jest to szkoła, która nie uczy tras na pamięć, a uczy myślenia na drodze, dzięki czemu nie ma problemu na egzaminie jaki i w poruszaniu się po drogach po zdaniu egzaminu.

Bogumił

30.08.2023

Bardzo polecam, mam prawo jazdy na większość kategorii, a u Pana robiłem kat. A. Z czystym sumieniem stwierdzam, że najlepsza szkoła, z jaką miałem do czynienia. Pan Waldemar bardzo wyrozumiały i spokojnie tłumaczy. Przyjemny kontakt i czuć zaangażowanie. Na duży plus, z czym jeszcze się nie spotkałem, Pan wynajmuje plac WORDu, na którym będziemy zdawać, co bardzo ułatwia ćwiczenie przed egzaminem. Zdane oczywiście za pierwszym razem ;)

Anonimowa kobietaWeronika

26.08.2023

Polecam z całego serca. Jestem w pełni zadowolona, cieszę się, że Pan Waldemar przygotował mnie do egzaminu i dostarczył praktycznej wiedzy również na przyszłość. Bardzo przyjemna atmosfera, dużo wyrozumiałości, indywidualne podejście. W dodatku otrzymałam sporo wsparcia na drodze do egzaminu. Myślę, że wszystkie potrzebne cechy, które powinien mieć instruktor, znajdują się właśnie u Pana Waldka. Dziękuję.

Anonimowa kobietaMagdalena

28.07.2023

Najlepsza szkoła jazdy w okolicy !
Trafiłam do Pana Waldemara po paru oblanych egzaminach, po kilku wspólnie wyjeżdżonych godzinach zdałam. Super nauczyciel, który w prosty i zrozumiały sposób przekazuje wiedzę.
Serdecznie polecam !!!!

Anonimowa kobietaBeata

25.07.2023

Panie Waldemarze dzięki Panu już śmigam autkiem, kilka godzin doszkalających i egzamin zdany bezbłędnie, bardzo się cieszę, że na Pana trafiłam, wszystkim polecam Waldemara Pacewicza z Auto-Luz, szkoła na medal, spokojnie wytłumaczy i nauczy. Dziękuję panie Waldemarze.

Anonimowa kobietaDominika

28.06.2023

Serdecznie polecam naukę jazdy "Auto luz". To moje 3 podejście do prawa jazdy i w końcu trafiłam na profesjonalistów. Ogrom wiedzy, indywidualne podejście. Mega sympatyczni instruktorzy, którym bardzo zależało na naszej nauce. Zawsze starali się dostosować do czasu kiedy mogłam jechać na jazdy. Z Nimi nie ma opcji nie zdać. Jeszcze raz szczerze polecam ❤️❤️❤️

Maciej

28.06.2023

Chciałbym gorąco polecić szkole nauki jazdy Pana Pacewicza. Jestem właśnie świeżo po pozytywnie zakończonym egzaminie na kat. A. Zdanym za 1-szym razem.
Bardzo pozytywny i miły człowiek, udało nam się bardzo szybko przebrnąć przez godziny "jazdy" pomimo faktu, że dużo pracuje i mam mało elastyczny grafik, jeździliśmy nawet w niedzielę. Było bardzo miło i wszystko, co było mi potrzebne do zdania egzaminu, Pan Waldek mnie nauczył. Polecam !

Anonimowa kobietaОксана

25.06.2023

Serdecznie polecam szkole Pana Waldka. Indywidualne podejście do kursantów, miła atmosfera. Dobrze przekazana wiedzą. Bardzo dziękuję Panu za cierpliwość. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do egzaminu. Polecam z całego serca ❤

Anonimowa kobietaInna

06.03.2023

Очень рекомендую школу AutoLuz. Мне посоветовала подруга. Профессиональный подход к курсантам, приятная, спокойная атмосфера на уроках вождения. Пан Вальдемар все объяснял доступно, и с терпением. Не могла дождаться уроков вождения, ездила с удовольствием. ???? Получила много знаний и советов. Сдала за 3 разом( стресс помешал сдать за 1). К экзамену была готова на 100%. Каждый, кто хочет записаться в автошколу, очень советую школу AutoLuz. ????❤️????

Anonimowa kobietaInna

06.03.2023

Polecam z całego serca . Zapisałam się do tej szkoły z polecenia koleżanek. Atmosfera super, bez stresu, profesjonalne podejście do kursantów . Bardzo jestem wdzięczna. ???? Pan Waldemar dużo dał wiedzy, bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu. Każdemu polecam szkole AutoLuz!!!???? Dziękuję ❤️

Anonimowa kobietaKatarzyna

03.03.2023

Polecam z całego serca. Zapisanie się do tej szkoły było najlepszą decyzją jaką podjęłam. Na każdą jazdę czekałam z niecierpliwością. Bezstresowa atmosfera i pełen profesjonalizm. Widać, że instruktorzy robią to z pasji. Na każde nawet najdrobniejsze pytanie uzyskiwałam wyczerpującą odpowiedź, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Czas spędzony w L-ce z instruktorami był czystą przyjemnoscią ❤ .Zdane za pierwszym

Cyprian

03.03.2023

Bardzo polecam szkołę jazdy, profesionali instruktorzy, luźna atmosfera. Zostałem bardzo dobrze przygotowany do egzaminu. Zdałem za pierwszym.

Anonimowa kobietaWeronika

28.02.2023

Polecam z całego serca❤️ Nauka jazdy była przyjemna. Profesjonalne podejście do kursantów. Miła atmosfera. Dużo przekazanej wiedzy jak prawidłowo poruszać się pojazdem. Dzięki szkole AutoLuz zdałam prawo jazdy. Jest to zasługa Pani Małgosi jak i Pana Waldemara. Można zauważyć że ich praca jest ich pasją. Dziękuję ????

Anonimowa kobietaWiktoria

16.02.2023

Z całego serca mogę polecić szkołę jazdy ! Trafiłam do Pana Waldemara po innym instruktorze, do egzaminu praktycznego miałam zaledwie tydzień, nie sądziłam, że w ciągu trzech spotkań mogę nauczyć sie na tyle żeby zdać egzamin, a jednak UDAŁO SIĘ ZDAŁAM I i to wszystko dzięki właśnie tej szkole ! Spotkało mnie duże zaskoczenie Pan Waldemar jest wyrozumiałą, pozytywną oraz tak ciepłą osobą, że już po pierwszym spotkaniu cały stres zaczął ze mnie schodzić i w końcu ktoś podniósł mnie na duchu wytłumaczył mi wszystko od początku z dużą cierpliwością.

Anonimowa kobietaWiktoria

16.02.2023

Miałam do nadrobienia bardzo dużo błędów których byłam nauczona poprzez poprzednią osobę (lub po prostu nie douczona bo nie potrafiłam nawet parkować ) ! Decyzja o zmianie szkoły nauki i wybrania szkoły AutoLuz to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć ! Jeśli zastanawiacie się jaką szkołę wybrać to nie musicie szukać dalej dla mnie jest to numer 1 polecam każdemu ???? dziękuje raz jeszcze będę Was miło wspominać !

Anonimowy mężczyznaMichał

16.02.2023

Serdecznie mogę wszystkim polecić tę szkołę jazdy! Od każdego instruktora się czegoś nauczyłem, poza przyjemną i bardzo bezstresową atmosferą państwo Pacewicz bardzo dobrze przekazują wiedzę.

Anonimowa kobietaKarolina

14.02.2023

Bardzo polecam tę szkołę! Pani Małgosia i Pan Waldek maja niesamowita cierpliwość i wiedzę, którą przekazują. Egzamin zdany za 1 razem. Wszystko pięknie wytłumaczone, tak że nawet oporni zrozumieją. Bardzo fajna atmosfera podczas całego szkolenia. Polecam!

Anonimowy mężczyznaBartłomiej

24.01.2023

Z całego serca mogę polecić szkołę jazdy! Duża cierpliwość jak i ogromna wiedza którą Państwo Pacewicz potrafią przekazać! Naprawdę jak ktoś nie może się zdecydować na szkołę jazdy serdecznie polecam, pod egzamin przygotowany na 100% więc i nie było się czego bać! Z całego serca polecam, aż szkoda że zdane bo bardzo przyjemnie się jeździło :D

Anonimowa kobietaKatarzyna

17.01.2023

Polecam z całego serca. Zapisanie się do tej szkoły było najlepszą decyzją jaką podjęłam. Na każdą jazdę czekałam z niecierpliwością. Bezstresowa atmosfera i pełen profesjonalizm. Widać, że instruktorzy robią to z pasji. Na każde nawet najdrobniejsze pytanie uzyskiwałam wyczerpującą odpowiedź, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Czas spędzony w L-ce z instruktorami był czystą przyjemnoscią ❤ .Zdane za pierwszym

Anonimowa kobietaOliwia

17.01.2023

Wiedza została przekazana w sposob bardzo rzetelny, a jazdy odbyły się w luźnej i przyjemnej atmosferze przez co stres nie był zadnym problemem :)) Serdecznie polecam Pana Waldka jako instruktora!!

Anonimowa kobietaKlaudia

15.01.2023

Serdecznie polecam szkołę AutoLuz!! Pan Waldemar bardzo profesjonalnie, a zarazem wesoło przekazał mi niezbędną wiedzę. Egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem, co udowadnia rzetelne przeprowadzenie kursu.:)

Anonimowa kobietaWiktoria

22.12.2022

Polecam z całego serca ♥️!

Anonimowa kobietaKornelia

12.12.2022

Bardzo polecam szkołę Pana Waldemara, rewelacyjne podejście do kursanta, dzięki temu przez kurs przechodzi się bez zbędnego stresu. Kontakt i atmosfera bardzo pozytywna, szczególnie polecam tym osobom, które obawiały się wsiąść "za kółko", dzięki rzetelnie przekazanej wiedzy i odpowiedniego podejścia do kursanta, jazda autem nie jest już dla mnie straszna, a wręcz przeciwnie - polubiłam to! Jeszcze raz polecam serdecznie!

Anonimowy mężczyznaMateusz

12.12.2022

Bardzo polecam! Nauka poszła bardzo sprawnie, instruktorzy podchodzą indywidulalnie do kursantów. Dzięki dobremu przygotowaniu zdałem dzisiaj egzamin za pierwszym razem.

Anonimowy mężczyznaHubert

09.12.2022

Polecam bardzo serdecznie szkołę jazdy, kurs przeprowadzony pierwszorzędnie. Świetny kontakt z instruktorami i ich doświadczenie pozwoliły mi bardzo dobrze przygotować się do egzaminu.

Anonimowa kobietaZuzia

09.12.2022

Dziś miałam swój egzamin — zdałam. wszystko dzięki odpowiedniemu przygotowaniu przez instruktorów — szczególnie Panią Gosię, z którą miałam najwiecej jazd. Zostałam rzetelnie przygotowana, podczas kursu trwała pozytywna atmosfera. Polecam:)

Anonimowa kobietaKarolina

26.10.2022

Dziś był dzień egzaminu- zdałam za pierwszym razem! To najlepsza reklama dla szkoły Pani Gosi i Pana Waldka! Pani Gosia to instruktor na medal- cierpliwa, zaangażowana i przede wszystkim z indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Dzięki jej uwagom i poświęconym na maksa czasie mogłam podejść do egzaminu pełna wiary w siebie i na luzie. Bo to w końcu AutoLuz! :) Dziękuję, z całego serca i oczywiście POLECAM!

Anonimowy mężczyznaKamil

19.10.2022

Bardzo polecam! Świetni instruktorzy z super podejściem do kursanta. Zdałem za pierwszym razem.

Anonimowa kobietaAda

12.10.2022

Super instrukorzy, super podejście do kursanta. Prowadzenie od początku do końca. Świetne przygotowania do egzaminów. Polecam!

Anonimowa kobietaWeronika

30.09.2022

Serdecznie polecam AutoLuz! Zdałam za pierwszym razem. Wszystkie rady i uwagi, były mi przydatne na egzaminie, świetni instruktorzy, zarówno jazdy w ramach kursu jak i dodatkowe na najwyższym poziomie. Bardzo przyjazna atmosfera na jazdach i dużo cierpliwości. Co więcej dodać po prostu dziekuje :)

Anonimowa kobietaLuiza

27.09.2022

Bardzo polecam! Jeśli masz obawy przed jazdą, nie czujesz się pewnie, trafiłeś idealnie! :) wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane, profesjonalne podejście, genialna atmosfera i co jest ważne uczą jeździć z głową a nie "na pamięć" :) po 6 razach zdawania na egzamin w innej szkole, zdecydowałam się zmienić szkołę jazdy na AutoLuz i był to mój najlepszy wybór, zdałam za pierwszym razem! :) jeśli zastanawiacie się jaką szkołę wybrać, dla mnie jest to numer 1! Polecam każdemu! :) Będę Was miło wspominać! ;)

Anonimowa kobietaKarolina

31.08.2022

Bardzo polecam szkołę jazdy AutoLuz. Instruktorzy mają profesjonalne podejście do kursanta, zawsze panuje miła atmosfera, no i oczywiście wszystko jest dokładnie wyjaśnione w trakcie kursu i dopięte na ostatni guzik przed egzaminem. Zdane za pierwszym razem!

Anonimowy mężczyznaMateusz

10.08.2022

Bardzo dobra szkoła jazdy, wszystko tłumaczone od A do Z w miłej atmosferze polecam każdemu!

Anonimowy mężczyznaIgor

10.08.2022

Bardzo dobra szkoła, wszystko super tłumaczone i wyjaśnione, polecam

Anonimowa kobietaPaula

10.08.2022

Super szkoła, podczas nauki dużo tłumaczenia, spokoju i cierpliwości ze strony instruktorów. Miła atmosfera, na prawdę Bardzo Gorąco polecam!!!!!!!!!!! Egzamin zdany za pierwszym razem!!

Anonimowy mężczyznaKrzysztof

09.08.2022

Super szkoła polecam sukces 100procent

Anonimowy mężczyznaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

09.08.2022

Polecam szkołę Autoluz super instruktorzy świetna atmosfera sukces gwarantowany

Anonimowa kobietaDiana

20.07.2022

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, fajna atmosfera podczas zajęć, cała praktyczna wiedza i wszystkie cenne wskazówki przekazywane od pierwszych chwil za kierownicą, wszystkie błędy korygowane i wyjaśniane na bieżąco.

Anonimowa kobietaMarzena

20.07.2022

Najlepsza Szkoła Jazdy jaką można sobie wymarzyć! Profesjonalna nauka, ogromna wiedza, super organizacja i mnóstwo cierpliwości do kursantów. Wszystkie cenne wskazówki przekazane przez Pana Waldemara przydały się na egzaminie. Jazdy odbywały się w super atmosferze, dzięki czemu ronda nie były takie straszne. Cieszę się ze wybrałam tą szkołę, będę ją długo polecać i dobrze wspominać :)

Anonimowa kobietaSandra

29.06.2022

POLECAM Z CAŁEGO SERCA !! Super instruktorzy i atmosfera w czasie kursów . Jestem wdzięczna za wiedzę którą mi przekazali . Podziwiam również za cierpliwość i wyrozumiałość . Bardzo dziękuję że nawet w złych momentach dawali słowa otuchy .

IAnonimowa kobietalona Miklaszewska

10.06.2022

Bardzo dobra szkoła, perfekcyjne przygotowanie do egzaminu i samodzielnej jazdy. Pan Waldemar i jego żona Małgorzata są najlepszymi instruktorami jakich można sobie wymarzyć! Wiele mnie nauczyli i przekazali dużo cennych wskazówek, dzięki nim egzamin zdany szczerze polecam !

Anonimowa kobietaMarika

10.06.2022

Polecam bardzo szkole Autoluz, instruktorzy mają profesjonalne podejście w miłej atmosferze.

Anonimowy mężczyznaMarcel

10.06.2022

Bardzo polecam szkołę Autoluz. Instruktorzy podchodzą do kursanta ze spokojem i cierpliwością, świetnie tłumaczą, jeśli komuś zależy na czasie biorą to pod uwagę i starają się szukać jak najwięcej wolnych terminów na jazdy.

Anonimowy mężczyznaJanek

08.06.2022

Polecam szkołę AutoLuz pełny profesjonalizm bardzo fajna atmosfera fajna zabawa kończąca się sukcesem super

Anonimowa kobietaJulia

30.05.2022

Bardzo polecam szkołę „Autoluz”, jest bardzo miła atmosfera i bardzo dużo się nauczyłam. Pełen profesionalizm.

Anonimowy mężczyznaMarceli

16.05.2022

Bardzo polecam szkołę Autoluz Waldemar Pacewicz jako instruktor super Profesjonalne podejście super atmosfera instruktorowi zależy na tym aby mnie nauczyć prawidłowej i dobrej jazdy zdane szczerze polecam :)

Anonimowa kobietaJustyna

26.04.2022

Pełen profesjonalizm, dobra atmosfera, zero stresu. Polecam :)

Anonimowa kobietaWioletta J

26.04.2022

Chciała bym podziękować Panu Wdemarowi za profesjonalną naukę za jego cierpliwoś oraz wyrozumiałość dla kursantów z całą odpowiędzialnością polecam szkołę "AutoLuz" jeśli Pan Waldemar potrafił nauczyć mnie to nauczy każdego. Jeszcze raz pięknie dziękuje panie Waldku .Jeśli macie problemy tu w szke napewno spotkacie się z ludzmi którzy zadbają o to aby wasza nauka była w 100% profesjonalna i życzę wam takie instruktura zdawalnośc prawie 100% a to mówi samo za siebie.

Anonimowy mężczyznaPiotr

15.04.2022

Z czystym sumieniem mogę polecić skołę jazdy "AutoLUZ", nazwa nie jest tylko fajnym dopiskiem a naprawdę nauka odbywa się w miłej atmosferze ułatwiającej przyswajanie cennych informacji oraz wskazówek. Zero problemów z dogadaniem się jeżeli chodzi o terminy, wiedza przekazywana w pełni zrozumiały sposób, popełniane błędy poprawialiśmy "na gorąco", co pozwało je doskonale zrozumieć. Nauka od podstaw przyniosła w pełni zadowalające efekty - egzamin zakończony wynikiem pozytywnym. Na plus na pewno nauka nie na pamięć oraz tylko aby zdać egzamin a w sposób taki aby przyszły kierowca z pełnym spokojem pewny swych umiejętności mógł wyruszyć w nieznane miejsca bez obawy o niespodzianki. Polecam

Anonimowy mężczyznaKacper

10.04.2022

Szkoła 10/10! Profesjonalni instruktorzy z dużym doświadczeniem, zaangażowaniem i cierpliwością. Nauki jazdy na bardzo dobrym poziomie. Wszystko to zaowocowało zdaniem egzaminu za pierwszym razem. Gorąco polecam!!!

Anonimowa kobietaŻaneta

28.02.2022

Bardzo dziekuje za poświęcony czas i za to ze do końca pan wierzył że się uda i się udało zdałam

Anonimowa kobietaMagdalena Tuńska

27.02.2022

Polecam szkołe "Autoluz"!!!! Instruktor bardzo wyrozumiały a przede wszystkim cierpliwy... Lepszej szkoły nieznajdziecie... Naprawdę godna polecenia

Anonimowa kobietaPatrycja

12.02.2022

Witam, najlepsza szkoła jazdy jaka znam, polecam z całego serca, miła atmosfera, wspaniali ludzie . Bardzo mi będzie brakować tych naszych wspólnych wyjazdów,

Anonimowa kobietaJulia

28.01.2022

Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy. Instruktor, Pani Gosia podchodzi do swoich obowiązków z pełnym profesjonalizmem, dbając przy tym o miłą atmosferę. To przyczyniło się do tego ze egzamin zdałam za pierwszym razem. Gorąco polecam

Anonimowa kobietaJulia Patała

28.01.2022

Gorąco polecam tą szkołę nauki jazdy. Instruktor, Pani Gosia podchodzi do swoich obowiązków profesjonalnie dbając przy tym o miłą atmosferę. To wszystko przyczyniło się do tego, że egzamin zdałam za pierwszym razem! Gorąco polecam:)

Anonimowa kobietaAgnieszka

26.01.2022

Serdecznie polecam, najlepsza szkoła, bardzo miły i wyrozumiały instruktor Pan Waldek. Zdane za pierwszym razem. Polecam każdemu, lepszej szkoły nauki jazdy nie znajdziecie